Ook wel toe aan wat vermaak tijdens de avondklok? Of wil je gewoon écht weten waar je op kunt gaan stemmen? Wat het ook is, je kunt je hier aanmelden. Vertier gegarandeerd.
Meld jezelf óf je team aan via het onderstaande formulier
Marijn en Patty moeten stemmen maar komen er niet uit. Ze vragen de kijker om hulp, door in drie rondes quizvragen te stellen waar zij zelf het antwoord ook niet op weten. De antwoorden helpen hen, en dus ook jou, om de zin van de onzin te onderscheiden en een keuze te maken. De avond is een dynamisch geheel van quizvragen, informatie, humor, polls en muziek.
Topics die voorbijkomen:
Wil je niet meedoen aan de quiz, maar wel graag meekijken?
Dat kan ook, vanaf 21:00 via deze link
WINNAAR VAN DE QUIZ KRIJGT NAAST EEUWIGE ROEM ARTWORK VAN JAWGEM
Tijdens de quiz werkt JAWGEM op de achtergrond aan een schilderij in een passend thema. De kunstenaar laat zich inspireren door de besproken onderwerpen. De winnaar van de quiz wint dit schilderij.